KONST / Litografier / Färglitografi 14367455
nr 1436 7455
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad 81/150. Färglitografi, bildmått: 107x70, yttermått inklusive ram: 125x90 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:46:16
3/12 00:22:25
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann